Про наш центр

Про нас

Клініка MyDoctor один з провідних центів подології України, в якому ведуть прийом професіонали своєї справи, люди з великою душею та бажанням допомогти кожному пацієнтові. Ми ефективно працюємо в галузі подології з 2009 року. Успішно розвиваємо косметологічний напрямок лікувальний педикюр на найвищому, і виключно медичному рівні.

Наші пацієнти задоволені індивідуальним підходом, оперативною роботою нашого персоналу. Ми цінуємо кожного клієнта і не скупимося на те, щоб у стінах нашого центру було затишно та комфортно. Адже зовнішній вигляд клініки – це запорука загальних відчуттів пацієнта, а від цього залежить і весь подальший результат.

Незважаючи на величезний досвід роботи, лікарі клініки постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують семінари та практикуму у клініках світового рівня.

Ми не проводимо експериментів над нашими пацієнтами, проте використовуємо в лікуванні комплексні сучасні методики, інноваційні розробки наших провідних лікарів. Головний аспект нашої роботи – це ставлення, ми цінуємо свою репутацію і готові приділити кожному пацієнту саме стільки часу, скільки вимагатиме ситуація.

Наша мета не залікувати пацієнта, а максимально швидко та недорого перемогти хворобу

подология вход
подологг Киев Дарвина 8
кабинет подолога в киеве
записаться к подологу

Наші лікарі

услуги подолога

Наталія Чижикова

Лікар : дерматолог – подолог

Загальний медичний стаж: 9 років

Любов до здорових красивих доглянутих ніг багато років тому привела в практичну подологію.
Діагностика стоп, консультація фахівця подолога та апаратний педикюр, робота з проблемними стопами, комплексний догляд за стопами, а також корекція пальчиків ніг (виготовлення та встановлення артозів, виправлення врослого нігтя (пластини BS, система підофікс Podofix, combiped, скоба фрезера), видалений , “натоптишів” і т.і.).

врач подолог

Лебедєва Катерина Олегівна

Лікар : хирург

Загальний медичний стаж: 9 років

НМУ ім О. О. Богомольця

КМКЛ 4, Кафедра хірургії 2, Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району.
У нашому центрі велика роль виділена під такий новий естетичний напрямок медицини, як подологія. Лікарі-пологи відповідають за все, що пов’язано з нашими стопами. Адже відомо, що стан стоп відбиває весь організм. Наші фахівці можуть вирішити набагато більше проблем, пов’язаних з естетичним станом Вашого педикюру, ніж косметологи чи майстри педикюру. Адже найчастіше питання деформації нігтьових пластинок торкаються непростих причин хвороби, які криються в порушеннях з боку ендокринної системи, затяжних ортопедичних проблем.

центр подологии

Оксана Кульчитська

Лікар : подолог

Загальний медичний стаж: 8 років

Спеціальна освіта лікаря подолога. Постійно підвищує свою кваліфікацію. Власник дипломів міжнародної категорії. Діагностика стоп, консультація фахівця подолога та апаратний педикюр, робота з проблемними стопами, комплексний догляд за стопами, а також корекція пальчиків ніг (виготовлення та встановлення артозів, виправлення врослого нігтя (пластини BS, система підофікс Podofix, combiped, скоба фрезера), видалення “натоптишів” і т.і.).

подолог врач

Корбут Людмила Сергіївна

Лікар : дерматовенеролог

Диплом Національного медичного університету ім. Богомольця – спеціаліст (лікувальна справа), 2009 – 2015 р.;
Інститут післядипломної освіти Національного університету ім. Богомольця – спеціалізація дерматовенерології (2015 – 2017 р.)
Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика – курси спеціалізації, дитяча дерматовенерологія (лютий 2018 р.)
Шкірно-венерологічний диспансер №5, Подільського р-в — лікар-дерматовенеролог, дитячий
Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренко – лаборант реанімації.

Лікар – Подолог займається лікуванням нігтя, грибковими захворюваннями стоп і оніхомікозу. Діагностує, проводить диф. діагностику та лікування гіперкератозів, деформацію та дефекти нігтьової пластини, діабетичної стопи.

Має апаратні методи лікування.